16. decembra 2013, Prečítané 9 063x, magy
Banky začínajú panikáriť, pretože prichádzajú o to najhlavnejšie: MOC! Moc nad ľuďmi, ich peniazmi, majetkom, moc zasiahnuť človeka a zastrašiť ho silou peňazí, armádou kúpených právnikov, sudcov, policajtov a paragrafmi… Vydávajú rôzne vyhlásenia a nariadenia, ale je to boj s veternými mlynmi. Pokrok ani vývoj nezastavíš a v tomto prípade je konkurencia […]
Pokračovanie článku