Založ si blog

Posolstvo alebo otázka od mimozemšťanov? Kto to zodpovie?

Zachytil som správu od bytostí, ktoré zjavne nie sú z tejto planéty. Preklad mi dal zabrať a v niektorých častiach čosi úplne chýba, tak sa ospravedlňujem za nepresnosti.

 

Zdravíme bytosti planéty Zem!

 

Sledujeme vás už nejaký čas a radi by sme od vás dostali odpoveď na jednu záhadu, s ktorou si nevieme rady.
Netýka sa vojen, politických systémov ani procesu cieľavedomej a systematickej sebadeštrukcie skrze vlastné životné prostredie. My sme si tým prešli tiež. Ale čo si nedokážeme vysvetliť je toto:
Prakticky po celom svete onedlho začne každoročná oslava narodenín nadprirozdenej bytosti, ktorá sa narodila pred cca 2000 obehmi vašej planéty okolo materskej hviezdy a učila vás vážit si nemateriálne hodnoty, byť skromný, dobrý… (tu a ospravedlňujem, lebo nasleduje niečo, čo preložiť nedokážem.)

 

Táto bytosť bola vami po 33 obehoch svojej činnosti umučená a ukrižovaná. Napriek tomu jej narodenie oslavujete obžerstvom, plytvaním, závisťou… (opäť sú tu slová, ktoré sa mi nepodarilo preložiť)… dokonca očakávate od tejto bytosti veľa MATERIÁLNYCH darčekov.

 

V niektorých krajinách bola daná bytosť v roznášaní darčekov (asi kvôli trápnosti situácie, že ste niekoho ukrižovali a teraz za to dokonca čakáte darčeky) nahradená podivným, chorobne obéznym dôchodcom v červenom obleku… (nasleduje celkom dlhá pasáž, ktorá mi nedáva zmysel, nech to skúšam prekladať a lúštiť z ktorejkoľvek strany, preto ju vynechávam úplne)

 

Existuje nejaké zmysluplné vysvetlenie, obyvatelia Zeme?

Cestami a necestami po Iráne – 9. diel (Masuleh, Qazvin, Karaj a Istanbul)

19.12.2017

Ráno som vstal už pred siedmou. Dosýta vyspatý, odpočinutý. Keď som vystrčil hlavu zo stanu, Asar už bola hore a zamávala mi. Fíha, ona vstala skôr ako ja? To čo sa deje? Ale zrejme bolo viac »

Cestami a necestami po Iráne – 8. diel (Kaspické more a jazierka Badab Soort)

11.12.2017

Ráno sme z hotela Qaboos v Gonbade zmizli tak rýchlo, ako sa len dalo. Raňajky sme si dali pri ceste smerom ku Kaspickému moru, kam sme mali namierené. Ako som písal skôr, v Iráne sú ulice, kde viac »

Cestami a necestami po Iráne – 7. diel (Mashhad a Belgheis)

04.12.2017

Pri ťavách som spal len zopár hodín. Spánok bol osviežujúci, tak ešte za hlbokej tmy som pokračoval v ceste. Dlho mi to ale nevydržalo, tak som to po niekoľkých hodinách opäť zapichol kúsok viac »

škola deti

Osemročné gymnáziá bojujú s kvótami

17.01.2018 20:00

Len jediné cirkevné gymnázium v Bratislave bude môcť v najbližšom školskom roku otvoriť svoje brány pre nových študentov.

Ukrajina Donbas

V Donbase zahynuli pri výbuchu dvaja ukrajinskí vojaci

17.01.2018 19:45

K výbuchu počas bojovej misie v luhanskom sektore.

Čína, protesty 1989

Čína sa hnevá, že ju nepozvali na rokovanie o Severnej Kórei

17.01.2018 18:55

Na konferencii vo Vancouvri sa zúčastnili krajiny, ktoré v Kórejskej vojne (1950-1953) stáli na strane Soulu. Čínu a Rusko, ktoré bojovali na strane Severu, nepozvali.

putin

Ukrajinský analytik: Putin sa bude snažiť vymeniť Krym za Donbas

17.01.2018 18:19

Putin sa možno bude snažiť získať ďalšie ústupky, predpokladá ukrajinský politický analytik Taras Čornovil.

magy

osobný blog o cestovaní a živote

Štatistiky blogu

Počet článkov: 50
Celková čítanosť: 110519x
Priemerná čítanosť článkov: 2210x

Autor blogu

Kategórie