Založ si blog

Posolstvo alebo otázka od mimozemšťanov? Kto to zodpovie?

Zachytil som správu od bytostí, ktoré zjavne nie sú z tejto planéty. Preklad mi dal zabrať a v niektorých častiach čosi úplne chýba, tak sa ospravedlňujem za nepresnosti.

 

Zdravíme bytosti planéty Zem!

 

Sledujeme vás už nejaký čas a radi by sme od vás dostali odpoveď na jednu záhadu, s ktorou si nevieme rady.
Netýka sa vojen, politických systémov ani procesu cieľavedomej a systematickej sebadeštrukcie skrze vlastné životné prostredie. My sme si tým prešli tiež. Ale čo si nedokážeme vysvetliť je toto:
Prakticky po celom svete onedlho začne každoročná oslava narodenín nadprirozdenej bytosti, ktorá sa narodila pred cca 2000 obehmi vašej planéty okolo materskej hviezdy a učila vás vážit si nemateriálne hodnoty, byť skromný, dobrý… (tu a ospravedlňujem, lebo nasleduje niečo, čo preložiť nedokážem.)

 

Táto bytosť bola vami po 33 obehoch svojej činnosti umučená a ukrižovaná. Napriek tomu jej narodenie oslavujete obžerstvom, plytvaním, závisťou… (opäť sú tu slová, ktoré sa mi nepodarilo preložiť)… dokonca očakávate od tejto bytosti veľa MATERIÁLNYCH darčekov.

 

V niektorých krajinách bola daná bytosť v roznášaní darčekov (asi kvôli trápnosti situácie, že ste niekoho ukrižovali a teraz za to dokonca čakáte darčeky) nahradená podivným, chorobne obéznym dôchodcom v červenom obleku… (nasleduje celkom dlhá pasáž, ktorá mi nedáva zmysel, nech to skúšam prekladať a lúštiť z ktorejkoľvek strany, preto ju vynechávam úplne)

 

Existuje nejaké zmysluplné vysvetlenie, obyvatelia Zeme?

Akcia „Som za slušné Slovensko“ – výsmech občanovi

10.03.2018

Nebudem rozoberať čo sa stalo, prečo, prípadne aké akcie sa v následnosti na danú udalosť dejú. Dokonca sa zdržím hodnotenia či názoru kto by sa tým mohol byť atď. Udivuje ma však nekonečná viac »

Merkelová ako novodobý Hitler – pokračovanie

24.02.2018

Pred cca 2.5 rokmi som napísal úvahu na tému imigrácie a nebezpečenstva bezbrehej nelimitovanej "lásky" voči akémukoľvek imigrantovi. Len preto, že niekto prehlási, že je z vojnovej oblasti viac »

Cestami a necestami po Iráne – 9. diel (Masuleh, Qazvin, Karaj a Istanbul)

19.12.2017

Ráno som vstal už pred siedmou. Dosýta vyspatý, odpočinutý. Keď som vystrčil hlavu zo stanu, Asar už bola hore a zamávala mi. Fíha, ona vstala skôr ako ja? To čo sa deje? Ale zrejme bolo viac »

Doláre

Dropbox úspešne vstúpil na burzu

24.03.2018 00:00

Akcie amerického prevádzkovateľa webového úložiska Dropbox stúpli počas prvého dňa obchodovania zhruba až na 29,33 dolára. Uzavreli na 28,48 dolára.

sessions

Ministerstvo spravodlivosti USA navrhuje zákaz urýchľovačov streľby

23.03.2018 23:05

O zákaze týchto súčiastok, ktoré menia funkčnosť poloautomatických zbraní na automatické, sa v USA intenzívnejšie hovorí od februárového masakru na Floride.

Francúzsko rukojemnícka dráma

Polícia zadržala osobu blízku páchateľovi útokov na juhu Francúzska

23.03.2018 22:20

Parížsky prokurátor Francois Molins potvrdil, že páchateľom uvedených útokov je Redouane Lakdim narodený 11. apríla 1992 v Maroku.

Francúzsko, Paríž, Eiffelova veža,

Eiffelova veža sa na pamiatku obetí útokov na juhu Francúzska zahalí do tmy

23.03.2018 22:16

Paríž chce takto vyjadriť poctu obetiam teroristických útokov v mestách Carcassonne a Trebes a solidaritu ich obyvateľom.

magy

osobný blog o cestovaní a živote

Štatistiky blogu

Počet článkov: 52
Celková čítanosť: 119328x
Priemerná čítanosť článkov: 2295x

Autor blogu

Kategórie